49.8088172N, 18.2807178E

OSTRAVSKÁ POBOČKA PŘESTĚHOVÁNA

S radostí oznamujeme, že nás od 13. 2. 2023 najdete na nové adrese. Areál, ve kterém nyní jsme, je nový a stále probíhají stavební úpravy pozemku. Navigace ještě občas bojuje se správným navedením řidičů, proto přikládáme souřadnice, které fungují lépe než adresa. Přikládáme také mapku cest, jak nejlépe se k nám dostat.

Všem řidičům se omlouváme za případné komplikace, ale bohužel nejsme schopni ovlivnit navigační schopnosti jiných aplikací. Můžeme jen doufat, že naše prosby budou brzy vyslyšeny a děkujeme vám za trpělivost.

Nová adresa (od 23. 2. také zapsána jako oficiální adresa sídla společnosti): Logistický areál P3 Ostrava Central, hala L1, Vítkovice 3046, 703 00 Ostrava, Česká republika

Nové telefonní číslo pevné linky: +420 593 033 028

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘE

KONTAKTNÍ FORMULÁŘE

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Abychom mohli odpovědět co nejrychleji, žádáme vás, abyste použili jeden ze tří níže uvedených způsobů, jak kontaktovat společnost TEFCOLD.

Odpovíme co nejdříve a nejpozději do 24 hodin v pracovní dny.

Nový zákazník
Pokud jste nový zákazník a přejete si získat cenovou nabídku, kontakt na obchodního zástupce pro váš region nebo si vytvořit zákaznický účet. Odpovíme na všechny otázky, které byste mohli mít jako nový zákazník.


Obchodní partner
Pokud s námi již obchodujete a máte účet TEFCOLD, můžete získat přihlášení do e-shopu.

Po přihlášení do e-shopu můžete sledovat ceny a nakupovat chladicí produkty 24/7. Budete také moci vidět informace o zásobách v reálném čase, termíny zásob, náklady na dopravu, stavy zásob, dodací lhůty, vaše vlastní zákaznické centrum a mnoho dalšího.

Váš obchodní zástupce obdrží tento požadavek a pomůže vám s jakoukoli otázkou, kterou byste mohli mít ohledně přihlášení, produktů, cen nebo doručení.


Jiné dotazy
Nejste nový zákazník nebo obchodní partner? Kontaktujte nás prosím pomocí tohoto formuláře.

 

OBCHODNÍ PARTNER

Již jsem obchodní partner se zákaznickým účtem...

Pro přihlášení do e-shopu klikněte prosím zde a vyplňte formulář.

JINÉ DOTAZY

Pokud nejste nový zákazník nebo obchodní partner, kontaktujte nás zde se svými dotazy.