Vlastní e-shop účet

Všem našim obchodním partnerům nabízíme osobní přihlášení do našeho e-shopu. Díky tomu získáte přístup ke svým vlastním cenovým nabídkám, bližším informacím o produktech, bezplatnému stahování a snadným online nákupům včetně informací o objednávkách ve vašem zákaznickém centru.

Podmínkou je, že jste obchodním partnerem a že všechna níže uvedená pole jsou vyplněna správnými informacemi. Uděláme maximum pro to, abychom vaši žádost zpracovali do 24 hodin.

Můžete si prohlédnout naše zásady ochrany osobních údajů zde.

Pokud ještě nejste našim obchodním partnerem, prosíme, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře.

"Díky XML datovému feedu může být na našich webových stránkách zveřejněno více nových produktů TEFCOLD a to zcela automaticky i s fotografiemi, popisky a správnou aktuální cenou. Pro nás se popisy produktů díku feedu zlepšily a hlavně nedochází k žádným nejasnostem ohledně cen."

/Aleksandrs, Gastroburg

"V naší prodejně potravin velmi oceňujeme, že TEFCOLD investuje do nových technologií. Dokázali jsme totiž zvětšit kapacitu chlazeného úložného prostoru a zároveň snížit náklady na energie o více než 50 %."

/Jørgen, Min Købmand Sevel

"Pestrá škála profesionálního vybavení, tým zodpovědných a proaktivních lidí a samozřejmě včasné dodávky zboží nám umožnily vytvořit profesionální, seriózní a trvalé partnerství s firmou TEFCOLD."

/Matériel CHR Pro