O NÁS

Ing. Andrea Steckerová - ředitelka společnosti
Ing. Andrea Steckerová - ředitelka společnosti

SOUČASNOST

Jsme dodavatelé chladicí, mrazicí a vytápěcí techniky s více než 30 lety zkušeností na českém a slovenském trhu. Naší specializací je velkoobchodní prodej a servis gastro vybavení, tepelných čerpadel a klimatizací, v neposlední řadě také zařízení pro zdravotnictví a laboratoře.

Vážíme si našich obchodních partnerů a snažíme se mít v portfoliu vždy komplexní nabídku spolehlivých produktů, poskytovat odborné poradenství a zajistit plnohodnotný servis.

Svým zákazníkům nabízíme řadu produktů vlastní obchodní značky TEFCOLD a NORDline, zároveň jsme výhradními distributory dalších předních evropských značek.

 

HISTORIE
Tradice a profesionální zkušenosti především na poli chladicí a mrazicí techniky společnosti sahají až k roku 1990, kdy pan Jaroslav Nosräti začal podnikat v oblasti servisu a prodeje chladniček a mrazniček.

Ke dni 1. srpna 2020 se společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o. a NOSRETI SK, s.r.o. staly členem dánské skupiny TEFCOLD Group, která uzavřela dohodu o jejich převzetí s majitelem společnosti.

SKUPINA TEFCOLD GROUP

Tefcold A/S, Viborg, Denmark
Tefcold A/S, Viborg, Denmark

TEFCOLD Group tvoří TEFCOLD A/S, TEFCOLD (UK), TEFCOLD CZ s.r.o. a TEFCOLD SK s.r.o., TEFCOLD (BE), TEFCOLD (FR) a Horeca Global Solutions.

Sídlo společnosti je ve Viborgu v Dánsku, kde máme sklad o rozloze 17 000 m2, vlastní zkušebnu pro precizní testování námi dodávaného zboží, zázemí pro instalaci reklamních polepů na námi dodávané produkty, centrum náhradních dílů a jeden z našich showroomů.

Chceme pomoci našim zákazníkům prodávat více a usnadnit jim život novými produkty a příležitostmi. Jsme přesvědčeni o tom, že růst také prostřednictvím akvizic může k tomuto účelu dobře posloužit. Akvizice rozšíří naši dodavatelskou základnu, zlepší logistické nastavení v Evropě, a umožní nám tak v budoucnu sloužit našim zákazníkům ještě lépe než dnes.

Společnost TEFCOLD CZ s.r.o. a TEFCOLD SK s.r.o. pečuje o Českou republiku a Slovensko. TEFCOLD (UK) pokrývá Spojené království a Severní Irsko. TEFCOLD (BE) se stará o Belgii a Nizozemsko ve spolupráci s TEFCOLD A/S. TEFCOLD (FR) zastřešuje Francii ve spolupráci s TEFCOLD A/S. Horeca Global Solutions pečuje o Španělsko a Portugalsko rovněž ve spolupráci s TEFCOLD A/S. Kromě toho TEFCOLD A/S expeduje zboží do zbývajících částí Evropy i mimo ni.

JDEME NA TO EKOLOGICKY

JDEME NA TO EKOLOGICKY

Snažíme se chránit životní prostředí a vzhledem k tomu, že jsme si vědomi náročnosti ekologické likvidace námi dodávaného zboží, rozhodli jsme se v České republice pro spolupráci s organizací ASEKOL. Organizace ASEKOL hospodaří neziskově, zajišťuje sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů.

SKUPINA TEFCOLD

Více než 170 zaměstnanců v 10 zemích

Skladové prostory v Dánsku, Velké Británii, Belgii, Francii, Španělsku a České republice: 58 000 m2 s více než 70 000 produkty skladem

Více než 6 000 spokojených zákazníků ve 100 zemích

Expedujeme více než 170 000 produktů ročně

Testovací zařízení, podporu reklamy i showroom najdete v Dánsku, České republice i ve Velké Británii