O NÁS

Ing. Andrea Steckerová - ředitelka společnosti
Ing. Andrea Steckerová - ředitelka společnosti

SOUČASNOST

Jsme dodavatelé chladicí, mrazicí a vytápěcí techniky s více než 30 lety zkušeností na českém a slovenském trhu. Naší specializací je velkoobchodní prodej a servis gastro vybavení, tepelných čerpadel a klimatizací, v neposlední řadě také zařízení pro zdravotnictví a laboratoře.

Vážíme si našich obchodních partnerů a snažíme se mít v portfoliu vždy komplexní nabídku spolehlivých produktů, poskytovat odborné poradenství a zajistit plnohodnotný servis.

Svým zákazníkům nabízíme řadu produktů vlastní obchodní značky TEFCOLD a NORDline, zároveň jsme výhradními distributory předních evropských značek - Vestfrost, JUKA, Zoin, Byfal a mnoha dalších.

 

HISTORIE
Tradice a profesionální zkušenosti především na poli chladicí a mrazicí techniky společnosti sahají až k roku 1990, kdy pan Jaroslav Nosräti začal podnikat v oblasti servisu a prodeje chladniček a mrazniček.

Ke dni 1. srpna 2020 se společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o. a NOSRETI SK, s.r.o. staly členem dánské skupiny TEFCOLD Group, která uzavřela dohodu o jejich převzetí s majitelem společnosti.

SKUPINA TEFCOLD GROUP

Tefcold A/S, Viborg, Denmark
Tefcold A/S, Viborg, Denmark

Rodinná firma TEFCOLD byla založena v dánském městě Viborg v roce 1987 Torbenem a Fredem Christensenem.

Členy skupiny TEFCOLD Group jsou společnosti TEFCOLD A/S se sídlem ve Viborgu v Dánsku, které skýtá předváděcí prostor, sklad o rozloze 12000 m2, zkušební laboratoř, zařízení pro značkování a centrum náhradních dílů, dále společnost Tefcold (UK) se sídlem v Castle Donington ve Velké Británii, která pojímá 9000 m2 skladů, testovací zařízení, centrum značky a náhradních dílů a rozsáhlý showroom. Posledními členy skupiny jsou společnost Tefcold CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě v České republice, kde najdete sklad s plochou přes 4000 m2, servisní centrum s prodejem náhradních dílů či nový showroom a společnost Tefcold SK v Bratislavě na Slovensku.

Skupina TEFCOLD Group má více než 120 zaměstnanců v 5 zemích a prodává více než 160 000 jednotek prostřednictvím 3 evropských skladů a přímo z továren.

JDEME NA TO EKOLOGICKY

JDEME NA TO EKOLOGICKY

Snažíme se chránit životní prostředí a vzhledem k tomu, že jsme si vědomi náročnosti ekologické likvidace námi dodávaného zboží, rozhodli jsme se v České republice pro spolupráci s organizací ASEKOL. Organizace ASEKOL hospodaří neziskově, zajišťuje sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů.

SKUPINA TEFCOLD

Více než 120 zaměstnanců v 5 zemích.

Skladové prostory v Dánsku, Velké Británii a České republice: 25 000 m2 s více než 60 000 produkty skladem.

Více než 4 000 spokojených zákazníků ve 100 zemích.

Vyexpedujeme více než 160 000 produktů ročně.

Testovací zařízení, podporu reklamy i showroom najdete v Dánsku, České republice i ve Velké Británii.