KLIMATIZACE

Banner

← VYTÁPĚNÍ A KLIMATIZACE      → KLIMATIZACE NA E-SHOPU

 

Klimatizace postupně přestáváme vnímat jako luxusnější zboží pro náročné. S posledními horkými letními sezónami se klimatizace pomalu stávají standardem. S jejich rychlým rozšiřováním se zároveň snižují ceny, za které je možné klimatizace zakoupit.

Klimatizace NORDline z naší nabídky se skládají z tiché vnitřní jednotky s výparníkem, ventilátorem a řídicí elektroniky a z venkovní jednotky s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem. Samozřejmostí je i dálkové ovládání.

 

V nabídce máme klimatizace splitové i multisplitové

Letáky ke klimatizacím (i k našemu dalšímu sortimentu) najdete na našem webu v sekci ke stažení.

SPLIT: 1 venkovní jednotka = 1 vnitřní jednotka (nástěnná nebo stropní)

MULTISPLIT: 1 venkovní jednotka = až 5 vnitřních jednotek (nástěnné, stropní kazetové, kombinace)

JEDNOTKY KLIMATIZACÍ NORDline

Vnitřní jednotky nástěnné

 

 

Vnitřní kazetové jednotky stropní 360°

 

 

Vnitřní kazetové jednotky stropní čtyřstěnné

 

 

Venkovní jednotky

 

 

KLIMATIZACE ZA SKVĚLÉ CENY

Klimatizace NORDline, jejichž jsme dovozcem na český trh, jsou kvalitní, tiché a vysoce spolehlivé a můžete je zakoupit za velmi výhodné ceny.

Klimatizace z naší nabídky se skládají z tiché vnitřní jednotky s výparníkem, ventilátorem a řídicí elektroniky a z venkovní jednotky s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem. Samozřejmostí je i dálkové ovládání a v ceně je i třímetrové propojovací potrubí.

Klimatizační jednotky s invertorem dokáží plynule regulovat otáčky kompresoru, a tím přizpůsobit výkon podmínkám, což vede k úsporám energie.

V nabídce narazíte na produkty s elegantním designem, jednoduchou obsluhou i instalací a samozřejmě s dlouhou životností.

NAŠE KLIMATIZACE NORDLINE UMÍ TAKÉ TOPIT

Díky využití tepelného čerpadla (venkovní klimatizační jednotka) může klimatizace NORDline i topit, a to velmi úsporně. V přechodném období na jaře a na podzim tak může klimatizace nahradit běžné vytápěcí prostředky. Klimatizace NORDline dokáže topit i při venkovní teplotě až -15 °C.

EXTRÉMNĚ TICHÉ KLIMATIZACE NORDLINE

EXTRÉMNĚ TICHÉ KLIMATIZACE NORDLINE

Díky využití vhodné konstrukce, designu a použití vzácných kovů v magnetické části kompresoru dochází ke snížení hlučnosti našich klimatizací.