webbanner
VYHRAJTE VSTUPENKY NA COLOURS OF OSTRAVA

VYHRAJTE VSTUPENKY NA COLOURS OF OSTRAVA

← ZPĚT NA NOVINKY
16.05.2024

 

Je o nás známo, že se zajímáme o kulturu, a jelikož je základna naší firmy TEFCOLD CZ s.r.o. v Ostravě, největší multižánrový festival Colours of Ostrava nemůže zůstat bez povšimnutí a i v roce 2024 budeme u toho!

Naše chladicí zařízení TEFCOLD se i v tomto roce objeví na festivalu Colours of Ostrava. Jsme hrdí na to, že dodáváme spolehlivé profesionální chladničky do zázemí i na prodejnu, a že můžeme svými zkušenostmi na poli chladicí techniky přispět k hladkému chodu tak náročné akce, jako je tento festival.

Máme pro vás úžasnou zprávu! V rámci naší snahy ocenit a poděkovat našim nejlepším partnerům jsme se rozhodli odměnit TOP 20 partnerů za měsíc květen a polovinu měsíce června. Tito šťastlivci od nás získají vstupenky na jeden z nejpopulárnějších letních festivalů plných hudby a zábavy – Colours of Ostrava!

Výběr TOP 20 partnerů proběhne na základě částky za vyfakturované zboží v období 1. 5. až 15. 6. 2024. Vaše nasazení, loajalita a úsilí jsou pro nás neocenitelné, a právě proto jsme se rozhodli odměnit ty nejlepší z vás.

 

Každý z TOP 20 vybraných partnerů obdrží vstupenky na festival Colours of Ostrava. Těšit se můžete na nezapomenutelné hudební zážitky, skvělou atmosféru ​a možnost setkat se s hudebními fanoušky z celého světa.

Zažijte na vlastní kůži legendárního Lennyho Kravitze, rockovou kapelu Queens of the stone age, zpěvačku Zaru Larsson, Sama Smitha a mnoho dalších.

Chtěli bychom poděkovat všem našim partnerům za tvrdou práci a oddanost. Vaše úsilí a spolupráce jsou klíčové pro náš společný úspěch a my si toho velmi vážíme.