webbanner
TEFCOLD PARTNEREM COLOURS OF OSTRAVA 2023

TEFCOLD PARTNEREM COLOURS OF OSTRAVA 2023

← ZPĚT NA NOVINKY
03.07.2023

Je o nás známo, že se zajímáme o kulturu, a jelikož je základna naší firmy TEFCOLD CZ s.r.o. v Ostravě, největší multižánrový festival Colours of Ostrava nemůže zůstat bez povšimnutí a i v roce 2023 budeme u toho!

Naše chladicí zařízení TEFCOLD se i v tomto roce objeví na festivalu Colours of Ostrava. Jsme hrdí na to, že dodáváme spolehlivé profesionální chladničky do zázemí i na prodejnu, a že můžeme svými zkušenostmi na poli chladicí techniky přispět k hladkému chodu tak náročné akce, jako je tento festival.

Do zázemí zapůjčujeme organizátorům akce chladničky TEFCOLD s plnými dveřmi, které lze i zamknout a do oblasti gastro zóny chladicí skříně s prosklenými dveřmi pro přehledné vystavení chlazených nápojů.

chladničky s plnými dveřmi do zázemí

Chladicí skříně s plnými dveřmi

  • TEFCOLD UR 600 - Jednodveřová chladicí skříň s plnými dveřmi v bílé barvě s praktickým integrovaným madlem. Chladicí skříň se skvěle hodí i do náročného gastroprovozu. Police jsou stabilní, lze na ně pokládat i těžší váhy, nosnost každé police je až 25 kg.
  • TEFCOLD UR 200 - Malá cladicí skříň s plnými dveřmi v bílé barvě. Stejně jako model UR 600 má i tato malá verze praktické integrované madlo, chlazení s pomocným ventilátorem
  • TEFCOLD SD 1380 - Chladicí skříň SD nabízí vysokou kvalitu za příznivou cenu. Má chlazení s pomocným ventilátorem a automatické odmrazování. Chladicí skříň lze snadno přizpůsobit vašim požadavkům, protože lze měnit otevírání dveří, skříň nastavitelné nožky a nastavitelné police.

→ zobrazit celou kategorii zboží

CHLADICÍ SKŘÍNĚ - PLNÉ DVEŘE

 

Chladničky - chladicí skříně s prosklenými dveřmi na prodejnu

Chladicí skříně s prosklenými dveřmi

  • TEFCOLD UR 600 G - Chladicí skříň se skvěle hodí i do náročného gastroprovozu. Police jsou stabilní, lze na ně pokládat i těžší váhy, nosnost každé police je až 25 kg.
  • TEFCOLD FSC 1200 H - Chladicí skříň dvoudveřová prosklená s křídlovými dveřmi

→ zobrazit celou kategorii zboží

CHLADICÍ SKŘÍNĚ - PROSKLENÉ DVEŘE