webbanner
SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA PROSKLENÉ SKŘÍNĚ

SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA PROSKLENÉ SKŘÍNĚ

← ZPĚT NA NOVINKY
05.04.2023

Mimo naši pravidelnou akční nabídku gastrosítě dáváme už nyní do akce dvě prosklené skříně s křídlovými dveřmi. Akční ceny jsou platné od 7. 4. 2023 do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Abychom vám cestu k vašim zákazníkům co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás leták s akčními cenami, který najdete na našem webu v sekci ke stažení → KE STAŽENÍ
 

JEDNA CHLADICÍ, JEDNA MRAZICÍ,
OBĚ MAJÍ SKVĚLÉ PREZENTAČNÍ VLASTNOSTI...

 

FS 1202 H obrázek skříně s vystaveným zbožímTEFCOLD FS 1202 H
Chladicí skříň prosklené dveře

FS 1202 H je vynikající volba chladicí skříně se dvěma dveřmi za předpokladu, že nepotřebujete zviditelnit značku zboží. Díky kvalitě provedení a spolehlivému chodu se tento styl skříně stal oblíbenou volbou pro obchody se smíšeným zbožím nebo čerpací stanice. Tento model je standardní s bílým exteriérem a interiérem. Dodává se s 10 nastavitelnými bílými drátěnými policemi - 5 na každé straně, 2 samozavíracími prosklenými křídlovými dveřmi a s 2 vertikálními LED světly po celé délce uvnitř rámu dveří.

ZOBRAZIT NA E-SHOPU

 

 

TEFCOLD NF 5000 G
Mrazicí skříň prosklené dveře

Mrazicí skříň TEFCOLD NF 5000 G má za každými dveřmi 5 nastavitelných bílých polic, které se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Je to velmi prostorná skříň s výstavní plochou 1,3 m2. Díky světelnému reklamnímu panelu ve tvaru D je skvělá pro zvýraznění značky.

ZOBRAZIT NA E-SHOPU

 

 

 

 

 

Malý tip

Na "homepage" - hlavní stránce našich stránek můžete vidět produkty, které máme zrovna v akci

PROHLÉDNOUT SI PRODUKTY V AKCI