webbanner
SNIŽUJEME VAŠE NÁKLADY NA BYDLENÍ

SNIŽUJEME VAŠE NÁKLADY NA BYDLENÍ

← ZPĚT NA NOVINKY
08.04.2024

TEPELNÉ ČERPADLO S DOTACEMI ZDARMA

Postaráme se, aby vám byla dotace přidělena a v pořádku vyplacena. Naše tepelná čerpadla NORDline šetří nejen vaši peněženku, ale také životní prostředí, a na jejich pořízení lze využít hned 2 dotační programy.

📍KOTLÍKOVÁ DOTACE

📍NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM SLUŽBA

📍VYŘÍZENÍ DOTACE ZDARMA

Díky dotačním programům Nová zelená úsporám a Kotlíková dotace můžete získat od státu příspěvek na pořízení tepelného čerpadla ve výši až 125 000 Kč.

S vyřízením dotací se navíc už nemusíte trápit sami, vše za vás rádi zařídíme a dotáhneme do konce my!

VÍCE O DOTACÍCH

 

ŠETRNÉ K VAŠIM PENĚŽENKÁM

Nyní je ideální čas pro upgrade vašeho domova směrem k ekonomičtější technologii.

Značka NORDline má řadu tepelných čerpadel a klimatizací, které šetří vaše peněženky! S našimi tepelnými čerpadly a klimatizacemi uvidíte výrazné úspory na svých účtech za energie. Jejich energetická spotřeba je pro vaši peněženku velmi příznivá. Například klimatizace NORDline Delfin má v režimu Standby spotřebu pouhých 0,5 W, což je zanedbatelné množství ve srovnání s jinými zařízeními. 

Úspory nejsou jediným benefitem. Používáním tepelných čerpadel místo tradičních zdrojů tepla výrazně snižujete emise skleníkových plynů a dalších škodlivin. Máte tak možnost aktivně přispívat k ochraně životního prostředí bez toho, aniž byste museli obětovat své pohodlí.

ZPĚT NA KLIMATIZACI ZDARMA!