webbanner
SNÍŽENÍ CEN TEFCOLD PRODUKTŮ

SNÍŽENÍ CEN TEFCOLD PRODUKTŮ

← ZPĚT NA NOVINKY
17.10.2022

Vážení obchodní přátelé,

jsme si vědomi toho, že mnozí z vás bojují s rostoucími náklady na energie a s inflací. Našim zákazníkům chceme ukázat, že stojíme za nimi, a proto jsme u mnoha produktů TEFCOLD snížili ceny. Nejedná se o výprodej nebo akční nabídku, ale o pomocnou ruku, kterou vám touto cestou chceme podat.

Důvodem, proč jsme schopni snížit cenu u mnoha našich produktů, je skutečnost, že v současné době zaznamenáváme nižší nákupní ceny od několika dodavatelů. Navíc náklady na dopravu klesly na normalizovanou úroveň ve srovnání s tím, jak tomu bylo dříve.

Např. díky snížení nákladů na nerezovou ocel SS304 se promítlo snížení cen u produktů do zázemí, jako jsou stoly, nerezové vany apod.

Pro lepší přehlednost jsme pro vás připravili aktualizaci souhrnného ceníku, ve kterém je snížení cen promítnuto modrou barvou.

ZOBRAZIT SOUHRNNÝ CENÍK V EXCELU

Berte prosím na vědomí, že aktuální ceny jsou na našem e-shopu. V případě, že chcete zajistit účinný transfer e-shopových informací na svůj web, doporučujeme k těmto účelům stáhnout a následně napárovat na váš systém náš XML feed, který přenáší automaticky data, jako jsou obrázky, popisky, ceny i skladová dostupnost.

XML feed je k dispozici našim zákazníkům po přihlášení v sekci Můj profil.

tým TEFCOLD CZ & SK