webbanner
SKUPINA TEFCOLD Group SE ROZŠÍŘILA O NOVÉ SPOLEČNOSTI

SKUPINA TEFCOLD Group SE ROZŠÍŘILA O NOVÉ SPOLEČNOSTI

← ZPĚT NA NOVINKY
08.11.2022

"Přidání TopCold do skupiny TEFCOLD posílí skupinu a pomůže nám lépe, rychleji a konkurenceschopněji sloužit našim zákazníkům i dodavatelům." říká generální ředitel společnosti TEFCOLD Jesper Kirkeby Hansen. "TopCold známe mnoho let, je to skvělá společnost se skvělými zaměstnanci a akvizice je důležitým krokem v naší strategii růstu."

Společnost TopCold byla ve své současné podobě založena v roce 1993 a od té doby se vyvinula ve velmi úspěšnou společnost ve svém hlavním segmentu – komerční chlazení a mrazení.

„Po úspěšném rozšíření společnosti TopCold do dnešní podoby jsme rádi, že společnost předáme společnosti TEFCOLD, abychom ji přenesli do budoucnosti,“ říká zakladatel společnosti TopCold Marc GieIen. „Připojení ke skupině TEFCOLD je ku prospěchu všech. Zákazníci budou mít přístup nejen k největším zásobám chladicích zařízení v Evropě, ale také k některým skvělým novým produktům. Naším cílem je hledat nejlepší řešení pro všechny naše partnery, a toho lze dosáhnout přidáním dalších znalostí a síly do skupiny TEFCOLD,“ pokračuje Marc Gielen.

TopCold bude mít nadále stejný management jako dnes. „Jsme opravdu potěšeni, že můžeme do naší skupiny přidat společnosti TopCold,“ říká předseda představenstva a většinový vlastník skupiny TEFCOLD pan Torben L. Christensen. „Akvizice hrají důležitou součást naší strategie růstu. Nalezení a schopnost získat ty správné společnosti je zásadní pro náš úspěch a jsme nesmírně potěšeni, že můžeme přidat TopCold do naší skupiny.“