webbanner
NOVÉ MINIBARY - VYSOKÝ VÝKON, NÍZKÁ HLUČNOST A SPOTŘEBA

NOVÉ MINIBARY - VYSOKÝ VÝKON, NÍZKÁ HLUČNOST A SPOTŘEBA

← ZPĚT NA NOVINKY
12.07.2023

Minibary TEFCOLD můžete najít na hotelových pokojích napříč celým světem. Snoubí v sobě mimořádný chladící výkon a tichý chod, který tak nenarušuje klidnou atmosféru hotelového pokoje. Jsou určeny pro všechny návštěvníky, kteří si rádi vychutnají vychlazenou svačinku či nápoj. Naše minibary jsou navrženy tak, aby vyzařovali eleganci a byly diskrétní. Zvyšují viditelnosti produktu a zaměřují se na pohodlí hostů, bez obětování prostoru nebo kvality designu.

 

JAK VYBRAT SPRÁVNÝ MINIBAR?

Momentálně nabízíme dva typy rozlišných chladících systémů, pokusíme se Vám pomoci s výběrem tak, aby vyhovoval Vašim potřebám.

Můžete si vybrat přístroj s absorpčním chlazením, a to pokud potřebujete lehké chlazení a úplnou tichost bez potřeby údržby. Tento systém má však limitovanou chladící kapacitu, a je schopen vytvořit rozdíl od okolní teploty chladničky pouze v rozmezí 15-20 °C v závislosti na vlhkosti. Pokud je tedy teplota v místnosti 30 °C, uvnitř minibaru se bude teplota pohybovat okolo 10-15 °C.

Prohlédnout katalog

 

TICHÝ MINIBAR S PLNÝMI DVEŘMI 

TEFCOLD TM 62 

Díky minibaru TM se Vaši hosté mohou dobře vyspat. Má totiž velmi tichý chod právě kvůli absorpčnímu chladícímu systému. Navíc má elegantní design s černým vnějším povrchem a antracitovým interiérem, což vytváří špičkový dojem.

Zobrazit na e-shopu

 

Druhou možností je kompresorem poháněný minibar, ten je pro Vás vhodný pokud preferujete vyšší chladící kapacitu v teplejším prostředí. Tyto minibary zajišťují nižší teplotní úroveň a také rychlejší chlazení produktů. Jde o udržitelnější formu chlazení s nižšími provozními náklady. Pokud tento systém běží, má úroveň hlasitosti 38 dB(A), což je nižší než je běžný návštěvník schopen postřehnout. Tento minibar má “FAST-cool“ a “SLEEP-mode“ funkci. Pokud je zapnut “SLEEP-mode“ znamená to, že systém bude úplně tichý celou jednu hodinu.

 

TM-C KOMPRESOROVÝ MINIBAR S PLNÝMI DVEŘMI

TEFCOLD TM 35 C

Tento kompresorový minibar je vynikající volbou pro hotely v teplejším prostředí. Takzvaný water-pack udržuje v minibaru nízkou teplotu, i když není v provozu. Minibar má černý vnější povrch a je navržen tak, aby byl elegantně nenápadný.

Zobrazit na e-shopu

 

ELEGANTNÍ A DISKRÉTNÍ MINIBARY

Kromě toho, že poskytujeme dva systémy chlazení, nabízíme také řadu designových možností. Můžete si vybrat mezi modely s masivními dveřmi, skleněnými dveřmi nebo model se zásuvkami. Všechny tyto modely mají černý exteriér, což uživateli poskytuje špičkový pocit elegance. Pokud jsou dveře minibaru otevřeny, vnitřní LED světlo úchvatně osvětluje produkty uložené uvnitř.

Naše minibary snadno splynou s již existujícím interiérem, můžete si je totiž jednoduše zabudovat do stávajícího nábytku a to za podmínky, že se v něm nachází komora pro cirkulaci vzduchu, která odvede teplo, jež se generuje v chladícím systému.

Pokud Vás zajímají i další možnosti v oblasti minibarů navštivte náš e-shop.

Přejít na e-shop