webbanner
NOVÉ KLIMATIZACE NORDline NOVA

NOVÉ KLIMATIZACE NORDline NOVA

← ZPĚT NA NOVINKY
07.06.2023

Klimatizace NORDline NOVA jsou pomocníkem do jakéhokoliv interiéru. Efektivně a úsporně chladí, topí nebo temperují, zkrátka podle vaší potřeby. Svůj vysněný tepelný komfort tak máte s dálkovým ovladačem a wi-fi ovládáním doslova na dosah ruky.

 

MÁME PRO VÁS PŘIPRAVENY 2 SETY SPLITOVÝCH KLIMATIZACÍ

NORDline NOVA SMVH09L-3A1A3NAset klimatizace NORDline NOVA
klimatizace SPLIT 2,6 kW set s nástěnnou jednotkou
Dotační kód: SVT 33952

zobrazit set na e-shopu

NORDline NOVA SMVH12L-3A1A3NA
klimatizace SPLIT 3,5 kW set s nástěnnou jednotkou
Dotační kód: SVT 33953

zobrazit set na e-shopu

Splitová klimatizace je typ klimatizačního systému, který se skládá ze dvou hlavních částí: vnitřní jednotky a venkovní jednotky. Vnitřní jednotka je umístěna uvnitř místnosti, kterou chcete chladit nebo ohřívat, zatímco venkovní jednotka je umístěna venku na budově.

 

 

NORDline NOVA – TECHNOLOGIE UVC STERILIZACE

Klimatizace NORDline NOVA S UVC hloubkovou ultrafialovou sterilizací chrání zdraví rodin. Ve srovnání se stávajícími metodami sterilizace, jako jsou záporné ionty, nano ionty stříbra a ozón, je UVC sterilizace jednodušší a bezpečnější. Zároveň je energeticky úspornější, účinnější a šetrná k životnímu prostředí.

Jak funguje UVC hloubková sterilizace?

UVC sterilizace je velmi bezpečná a probíhá přímo uvnitř klimatizace. UVC ultrafialová LED lampa ozařuje dutinu vnitřního prostoru klimatizace, aby se zabránilo vystavení UV záření v obytném prostoru. Při tomto procesu probíhá bezpečná desinfekce vzduchu, takže nikdo nemusí opouštět místnost, nevzniká žádný ozón.

UVC hloubková ultrafialová (200-285 nm) fotonová energie je natolik silná, že ničí molekulární strukturu DNA nebo RNA v bakteriích a virech. Díky tomu je schopna eliminovat všechny známé viry a bakterie, jako je virus chřipky, escherichia coli (e-coli) a staphylococcus aureus (zlatý stafylokok). Ultrafialová dezinfekce nezanechává zbytky chemikálií a její použití je velmi bezpečné.

 

Klimatizace NORDline NOVA s technologicí UVC sterilizaceKlimatizace NORDline NOVA s technologicí UVC sterilizace