webbanner
MAKRO CZECH GASTRO FEST

MAKRO CZECH GASTRO FEST

← ZPĚT NA NOVINKY
15.04.2024

V Praze nedávno proběhl jeden z největších gastronomických eventů roku, MAKRO CZECH GASTRO FEST 2, který přilákal pozornost nejen profesionálů, ale i nadšenců do světa dobrého jídla a pití. Společnost TEFCOLD byla jeho hrdým účastníkem. Akce se konala ve dnech 12. a 13. dubna 2024.

MAKRO CZECH GASTRO FEST 2 byl koncipován jako čtyřpatrový komplex plný gastronomických zážitků, který nabídl návštěvníkům možnost setkat se s předními osobnostmi české gastronomie, získat inspiraci pro jejich podnikání či jednoduše ochutnat to nejlepší, co česká kuchyně nabízí.

 

 

Veletrh nebyl jen o výstavě produktů, ale také o interaktivních workshopech, přednáškách, kuchařských a barmanských show, degustacích a mnoha dalších aktivitách, které poskytovaly návštěvníkům inspiraci a nové poznatky z gastronomického světa. Moderátorský tým tvořený Markétou Hrubešovou a Pavlem Cejnarem zajišťoval plynulý průběh programu, zatímco kuchařského mistrovství si návštěvníci užívali pod komentářem renomovaných osobností české gastronomie a zábavy, jako jsou Zdeněk Pohlreich a Karel "Kovy" Kovář.

Nejen o gastronomický zážitek, ale také o solidaritu se postarali pořadatelé, kteří umožnili návštěvníkům virtuálně nakoupit potraviny a drogistické zboží pro potřebné, což ukazuje, že gastronomie a podnikání mohou být spojeny i s dobrou věcí a pomocí potřebným. Veletrhu MAKRO CZECH GASTRO FEST 2 se dostalo i oficiální podpory, a to v podobě záštity ministra zemědělství pana Marka Výborného, což pouze podtrhuje jeho důležitost a význam v kontextu českého gastronomického světa.

Společnost TEFCOLD je hrdá, že mohla být součástí této významné gastronomické události a těší se na další spolupráci a setkání s milovníky dobrého jídla a nápojů.