webbanner

KLIMATIZACE NORDLINE UMÍ I TOPIT!

návrat do sekce Novinky
11.01.2021

Věděli jste, že klimatizace NORDline mohou fungovat v režimu chlazení, ale také v režimu topení? Tato vlastnost je obzvláště v chladných měsících velmi cenná. Teplotní komfort tak máte doslova na dosah ruky v létě i v zimě.

ZATOPTE SI V CHLADNÝCH MĚSÍCÍCH KLIMATIZACÍ NORDLINE

Nástěnné i stropní jednotky klimatizací NORDline umí chladit i přitápět. Stačí jen na dálkovém ovladači navolit vhodný režim a během chvilky dosáhnete požadované teploty. Režim vytápění oceníte především v chladných měsících a to nejen v domácnosti, ale také v objektech, ve kterých se zdržujete jen občas a které potřebujete tzv. temperovat. 

Velkou výhodou těchto zařízení je jejich energetická nenáročnost:

• energetická třída vytápění: A+
• energetická třída chlazení: A++

KLIMATIZACE NORDLINE VHODNÉ PRO LEPŠÍ ZDRAVÍ

Klimatizace jsou výborným pomocníkem nejen pro udržení teplotního komfortu, ale také pro dosažení lepšího a kvalitnějšího vzduchu v místnosti. Díky zdravotnímu filtru "cold plasma ion generator" a filtru proti prachu se skvěle hodí do prostředí, ve kterém se pohybují lidé s dýchacími obtížemi (astma, alergie), do nemocnic a zdravotnických zařízení, do prostředí s dětmi. Zákazníci také oceňují tichý chod klimatizací NORDline a spánkový režim.

JEDNOTKY KLIMATIZACÍ - NÁSTĚNNÉ I STROPNÍ

Značka NORDline nabízí řešení pro malé i velké objekty. Co se klimatizací týče, můžete zvolit zapojení SPLIT nebo MULTISPLIT.

  • SPLIT: 1 venkovní jednotka + 1 vnitřní jednotka
  • MULTISPLIT: 1 venkovní jednotka + až 5 vnitřních jednotek (vhodné pro větší objekty, možnost kombinovat vnitřní jednotky nástěnné i stropní, s různými výkony)

Záleží jen na zákazníkovi, jestli preferuje mít klimatizaci instalovánu na stěně nebo v podhledu (stropní jednotky). Všechny jednotky, které jsou v současné době k dispozici, jsou bílé a obzvláště ty stropní krásně splynou s místností.

Stropní jednotky NORDline jsou dvojího typu:

  • čtyřcestná - tvar čtverce, vzduch proudí do čtyř stran
  • 360° - tvar kruhu, vzduch proudí do všech směrů

Pro více informací ohledně klimatizací NORDline včetně technických parametrů, přejděte do sekce

→ KLIMATIZACE